Výsledky sezóna 2016/2017

—————————————————————
————————————————————–

19.3.2017 – přátelák – Jindřichův Hradec – ročník 2009 

HC Tábor  A – HC SLH Jindřichův Hradec  A   37 : 1


Branky: Eremiáš 12, Susko Matěj 7, Hořejší 7,Švadlena 4,Kuchár 4, Janů 3

Sestava HC Tábor A:  Formánek –  Eremiáš, Hořejší, Susko Matěj, Zátopek, Kuchár, Švadlena, Janů

HC Tábor  B – HC SLH Jindřichův Hradec B  16 : 8

Branky:  Čaněk 4, Hemza 4, Trnka 3, Bouška 3, Hrobský 2

Sestava HC Tábor B :  Vošta – Králík, Dalihod, Susko Martin, Čaněk, Hemza, Krch, Bouška, Trnka, Hrobský

————————————————————-
 
18.3.2017 – přátelák Tábor – ročník 2009 proti ročníku 2008 HC Tábor

Hrálo se  2 x 25 minut hrubého času. 3 na 3

HC Tábor C ( A)  – HC Tábor B (A)  4 : 8

Branky: Eremiáš 2,¨Susko Matěj, Hořejší

Sestava HC Tábor A –  Jan Zátopek – Vít  Eremiáš, Matěj Bouška, Martin Susko, Martin Kuchár, Jakub Hořejší, Matěj Susko

HC Tábor C ( B)  – HC Tábor B (B)  4 : 9

Branky:  Zátopek 2, Janů 2

Sestava HC Tábor B    Viktor Formánek– Erik Zátopek,  Josef Čaněk, Adam Králík, Vojtěch Janů, Marek Hemza, Daniel Trnka, Adam Švadlena,  Matyáš Krch

Za HC Tábor B (B) chytal David Vošta

—————————————————————
 
12.3.2017 – přátelák Soběslav – ročník 2009 


Spartak Soběslav A  : HC Tábor A    5 : 12

Branky: Eremiáš 3, Janů 3 ,Susko Matěj, Bouška, Kuchár, Hořejší, Zátopek, Severa

Hrálo se  4 x 15 minut hrubého času. 3 na 3

Sestava HC Tábor A –  Pavel Malypetr -Vít  Eremiáš, Martin Kuchár, Jakub Hořejší, Matěj Bouška, Erik Zátopek, Matěj Susko, Martin Susko, Vojtěch Janů, Matěj Severa,

OLH Spartak Soběslav B  : HC Tábor B   5 : 21

Branky:  Čaněk 6, Trnka 6 , Králík 6, Vošta 2, Janoušek

Sestava HC Tábor B –   Viktor Formánek– David Vošta, Jakub Janoušek, Josef Čaněk, Daniel Trnka, Adam Králík, Denis Dalihod, Matyáš Krch

—————————————————————

4.3.2017  turnaj – Milevsko  – ročník 2009 

Hrálo se každý s každým, 2 x 12 minut hrubého času. 3 na 3.  Každá třetina se počítala jako samostatný zápas. O medailové pozice jsme přišli o skore.
Sestava: Malypetr – Eremiáš, Bouška, Severa, Kuchár, Susko Matěj, Lukeš, Janů, Susko Martin, Trnka, Švadlena

HC Tábor  – HC Milevsko B  7 : 1 a 5 : 0

Branky: Susko Matěj 4, Janů 3, Eremiáš 2, Kuchár 2, Švadlena

HC Tábor – Hockey Tigers 55   3  : 0 a 4 : 0

Branky: Lukeš 2 ,Švadlena 2, Susko Matěj, Susko Martin, Bouška

HC Tábor – Dukla Jihlava  1  : 3 a 2 : 1

Branky: Susko Matěj 2, Bouška

HC Tábor – HC Zbraslav  4  : 3 a 3 : 2

Branky: Susko Matěj 3, Eremiáš 3, Bouška

HC Tábor – HC Třebíč  3  : 1 a 5 : 0

Branky: Eremiáš 3, Kuchár 2, Bouška 2, Trnka

HC Tábor – HC Milevsko A  2  : 2 a 1 : 1

Branky: Kuchár 2, Eremiáš 

HC Tábor – IHC  Písek 2 : 3 a 3 : 3

Branky: Eremiáš 4, Kuchár

HC Tábor – HC Lvi 2009  1  : 2 a 0 : 0

Branky: Susko Matěj

HC Tábor – HC Letci Letňany 0  : 2 a 4 : 1

Branky: Eremiáš 2, Švadlena, Trnka

HC Tábor – HC Motor Č.B.  3  : 5 a 4 : 2

Branky: Eremiáš 2, Švadlena ,Susko Matěj, Susko Martin, Kuchár, Janů

Nejlepší hráč HC Tábor vyhlášen Matěj Susko

 Konečné pořadí:
1. HC Dukla Jihlava
2. IHC Písek
3. HC Milevsko 2010 A
4. HC Tábor
5. HC Lvi 2009
6. HC Motor Č.B.
7. HC Letci Letňany

8. HC Slavoj Zbraslav

9. Sk Horácká Slávia Třebíč

10.Hockey Tigers 55

11. HC Milevsko 2010 B

———————————————————-

26.2.2017 – přátelák – Jindřichův Hradec – ročník 2009 

HC Tábor  A – HC SLH Jindřichův Hradec  A  8 : 5

Branky: Švadlena 4, Kuchár 2, Zátopek ,Lukeš

HC Tábor  A – HC SLH Jindřichův Hradec  A  8 : 2

Branky: Susko Matěj 3, Kuchár 3, Lukeš 2

Sestava HC Tábor A:  Malypetr –  Susko Matěj, Bouška ,Zátopek, Kuchár, Švadlena, Lukeš

HC Tábor  B – HC SLH Jindřichův Hradec B  3 : 7

Branky:  Severa, Janů, Čaněk

HC Tábor  B – HC SLH Jindřichův Hradec B  8 : 3

Branky:  Severa 2,Čaněk2,Janů,Vošta,Vondrák,Trnka

Sestava HC Tábor B :  Formánek – Severa,Krch,Janů,Vošta,Trnka, Vondrák,Dalihod,Čaněk,Susko Martin

——————————————————————-

25.2.2017 – miniturnaj – Tábor – ročník 2009 

Domácí HC Tábor, doplnily týmy HC Strakonice a TJ Sušice. Hrálo se každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4  družstvo A a družstvo B.

HC Tábor A  – HC Strakonice A   14 : 0

Branky:  Eremiáš 7,Susko Martin 2,Lukeš 2, Kuchár, Švadlena,Hořejší
Sestava HC Tábor A:  Malypetr – Eremiáš, Kuchár,Susko Martin,Švadlena, Hořejší, Bouška, Hemza,Lukeš

HC Tábor B – HC Strakonice B   17 : 4

Branky: Susko Matěj 6, Janů 4,Trnka 3, Vošta 2,Vondrák,Janoušek

Sestava HC Tábor B:  Formánek –Susko Matěj, Vondrák, Vošta, Janů, Zátopek, Trnka, Krch, Severa, Dalihod, Janoušek

HC Tábor  A – TJ Sušice  A  7 : 1

Branky: Eremiáš 2, Bouška 2, Hořejší, Janů, Kuchár

Sestava HC Tábor A:  Malypetr – Eremiáš, Kuchár,Severa,Janů, Hořejší, Bouška,Zátopek, Lukeš

HC Tábor  B – TJ Sušice B  29 : 1

Branky:  Susko Matěj 7, Susko Martin 5, Hemza 5, Trnka 4, Švadlena 4,Vošta 2,Vondrák, Krch
Sestava HC Tábor B :  Formánek – Susko Matěj, Vošta, Švadlena, Vondrák, Trnka, Susko Martin, Hemza, Janoušek, Dalihod, Krch

——————————————————————-
19.2.2017 – přátelák Tábor – ročník 2009 HC Tábor  B : OLH Spartak Soběslav B  5 : 4

Branky: Trnka 2, Janů, Hemza, Susko Martin
Sestava: Vošta –  Králík, Janů, Malypetr, Hemza, Švadlena, Vondrák, Čaněk, Krch, Trnka, Susko Martin, Janoušek, Dalihod
—————————————————————
12. 2. 2017 – Milevsko – přípravné utkání – Přípravka C (2009) 
HC Milevsko A – HC Tábor A    12 : 4
 
Branky: Eremiáš, Švadlena, Kuchár, Janů
Sestava: Malypetr – Eremiáš, Hořejší, Bouška, Kuchár, Susko Martin, Janů, Švadlena, Severa, Hemza
HC Milevsko B – HC Tábor B   9 : 8
 
Branky: Susko Matěj 2, Zátopek 2, Králík, Janoušek, Krch, Čaněk

Sestava: Vošta – Susko Matěj, Vondrák, Janoušek, Zátopek, Králík, Krch, Čaněk, Dalihod

——————————————————————-

4.2.2017 – miniturnaj – Český Krumlov – ročník 2009 

Domácí Slavoj doplnily týmy HC Tábor a HC Lvi 2009. Hrálo se každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4  družstvo A a družstvo B.

HC Tábor A  – Slavoj Český Krumlov A   8 : 1

Branky: Eremiáš 5, Susko Matěj, Hořejší, Bouška

Sestava HC Tábor A:  Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Susko Martin, Severa, Hořejší,  Bouška,  Susko Matěj, Hemza

HC Tábor B – Slavoj Český Krumlov   B  11 : 1

Branky: Švadlena 3, Trnka 2, Zátopek, Králík, Janoušek, Janů, Vošta, Vondrák

Sestava HC Tábor B:  Formánek – Zátopek, Švadlena, Králík, Janoušek, Janů, Vošta, Trnka, Vondrák, Dalihod

HC Tábor  A – HC Lvi 2009  A  5 : 6

Branky: Eremiáš 3, Hořejší, Bouška

Sestava HC Tábor A:  Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Švadlena, Janů, Hořejší, Susko Martin, Bouška, Zátopek

HC Tábor  B – HC Lvi 2009 B  11 : 9

Branky:  Susko Matěj 7, Severa 2, Trnka 2

Sestava HC Tábor B :  Formánek – Králík, Severa, Trnka, Janoušek, Susko Matěj, Hemza, Vošta, Vondrák, Dalihod

 —————————————————————-

21.1.2017 – miniturnaj – Písek – ročník 2009 

Domácí IHC Písek, doplnily týmy HC Vimperk a HC Tábor. Hrálo se každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4  družstvo A a družstvo B.

HC Tábor A  – HC Vimperk A   11 : 1 (3 na 3)

Branky: Eremiáš 4, Nevšímal3, Mareš 2, Fabišík, Janů

Sestava HC Tábor A – Malypetr – Eremiáš, Nevšímal, Mareš, Fabišík,  Kuchár, Bouška, Lukeš, Susko Matěj, Janů,

HC Tábor B – HC Vimperk B 34 : 1 (3 na 3)

Branky: Zátopek 9, Susko  Martin 8, Švadlena 7, Vondrák 3, Králík 2, Trnka 2, Janoušek 2, Hemza

Sestava HC Tábor B –  Formánek – Susko Martin, Zátopek, Trnka, Vondrák, Janoušek, Králík, Hemza, Švadlena

HC Tábor  A – IHC  Písek A  6 : 2

Branky:  Nevšímal 2, Susko Martin 2,Eremiáš, Mareš

Sestava HC Tábor A – Malypetr – Eremiáš, Nevšímal, Mareš, Fabišík, Lukeš, Kuchár, Bouška, Susko Martin

HC Tábor  B – IHC Písek 2010 B  18 : 0

Branky:  Susko Matěj 5, Janů 4, Švadlena 4, Zátopek 3, Králík, Trnka

Sestava HC Tábor B –  Formánek – Susko Matěj, Zátopek, Vondrák, Králík, Janů, Švadlena, Hemza, Trnka, Janoušek

——————————————————–
 
19.1.2017 – přátelák Soběslav – ročník 2009 


Spartak Soběslav A  : HC Tábor A    4 : 12

Branky: Eremiáš 6, Susko Matěj 2, Bouška, Kuchár

Hrálo se  3 x 15 minut hrubého času. 3 na 3

Sestava HC Tábor A –  Pavel Malypetr -Vít  Eremiáš, Martin Kuchár, Adam Švadlena, Matěj Bouška, Erik Zátopek, Matěj Susko,

OLH Spartak Soběslav B  : HC Tábor B 11 : 9

Branky:  Janů 5, Susko Martin , Trnka , Králík, Bartáček

Hrálo se 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4

Sestava HC Tábor B –   Marek Hemza – Martin Susko,  Daniel Trnka, Josef Vondrák, Jakub Janoušek, Adam Králík,  Vojtěch Janů, Georgi Olonec, Adam Bartáček, Tobiáš Folberger

————————————————-

8.1.2017 – miniturnaj – Tábor – ročník 2009 

Domácí HC Tábor, doplnily týmy HC Milevsko 2010 a HC SLH JIndřichův Hradec. Hrálo se každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4  družstvo A a družstvo B.
HC Tábor A  – HC Milevsko 2010 A   6 : 3

Branky: Susko Matěj 2, Eremiáš, Hořejší, Severa, Kuchár

Sestava HC Tábor A:  Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Hořejší, Severa, Švadlena, Bouška, Zátopek, Susko Matěj

HC Tábor B – HC Milevsko 2010 B   4 : 4

Branky: Vošta 2, Janů 2

Sestava HC Tábor B:  Formánek –Susko Martin, Vondrák, Králík, Janoušek, Hemza, Trnka, Janů, Vošta, Krch, Dalihod

HC Tábor  A – HC SLH Jindřichův Hradec  A  4 : 6

Branky: Eremiáš 3, Hořejší 1

Sestava HC Tábor A:  Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Hořejší, Susko Martin, Bouška, Severa,  Hemza, Janů

HC Tábor  B – HC SLH Jindřichův Hradec B  12 : 1

Branky:  Susko Matěj 8, Švadlena 2, Králík 2

Sestava HC Tábor B :  Formánek – Susko Matěj, Zátopek, Vošta, Janoušek, Švadlena, Trnka, Vondrák,  Králík, Dalihod, Krch

———————————————

27.12.2016 – Vánoční Turnaj – Ledeč nad Sázavou

Turnajové zápasy se hráli systémem každý s každým na 3 x 10 minut hrubého času. Ve dvou skupinách a utkání o umístění.

Sestava HC Tábor: Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Severa, Trnka, Susko Matěj, Zátopek, Bouška, Janů, Hořejší, Susko Martin, Švadlena, Vošta

Výsledky:

HC Tábor – Spartak Velká Bíteš     11 : 1    ( Eremiáš 3, Hořejší 3, Severa 2, Janů 2, Kuchár)
HC Tábor – Be The Best (SVK)        3 : 1    ( Eremiáš 3)
HC Tábor – HC Dukla Jihlava         8 : 4    ( Eremiáš 3, Bouška 2, Severa, Janů, Susko Martin)
Finále:  HC Tábor – Bílí Tygři Liberec        6 : 5 (sn)     (Eremiáš 3, Vošta, Susko Matěj)

Konečné pořadí:

 1. HC Tábor
2. Bílí Tygři Liberec
3. SKLH Žďár nad Sázavou
4.  The Best (SVK)
5.  HC Dukla Jihlava
6. HC Slavoj Zbraslav
7. Spartak Velká Bíteš
8. HC Ledeč nad Sázavou

——————————————————

17.12.2016 –  Tábor – TEPLÁRNA TÁBOR CUP

Letošní ročník turnaje určeného hráčům ročníku 2009 a mladším se hrál v sobotu 17.12.2016 od 9 do 14hodin. na Táborském zimním stadionu.  Po boku dvou domácích výběrů se divákům představili benjamínci HC Příbram, HC Lev Benešov a Jindřichohradeckých Střelců.

Turnajové zápasy se hráli systémem každý s každým na 2 x 15 minut hrubého času, v rámci dovednostních soutěží byly na konci každého útkání samostatné nájezdy. Ceny vítězům turnaj byli předány ředitelem Teplárny Tábor a.s. panem Ing. Tomášem Paurem. Velké poděkování patří hlavnímu sponzoru Teplárně Tábor a.s., klubu HC Tábor, Cellofoam, Elektroprof s.r.o., Fontea, HDF Centre, Bowling Svíčka, Média. Poděkování patří také všem rodičům, kteří se starali o přípravu turnaje.

Sestava HC Tábor 2009 A:  Malypetr – Hořejší, Eremiáš, Kuchár, Severa, Zátopek, Susko Matěj, Janů, Bouška, Švadlena, Vondrák

Výsledky HC Tábor A:

HC Tábor 2009 A  –  SLH Jindřichův Hradec   3 : 2     (Eremiáš, Kuchár, Vondrák)

HC Tábor 2009 A  –  HC Lvi Benešov                    5 : 4     (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár)

HC Tábor 2009 A  –  HC Příbram                          14 : 0     (Eremiáš 5, Janů 3, Severa2, Švadlena, Hořejší,

                                                                                                             Kuchár, Susko Matěj)

HC Tábor 2009 A  –  HC  Tábor 2009 B               13 : 1     (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár 2, Janů 2, Bouška 2,

Severa, Švadlena, Susko Matěj) 

Sestava HC Tábor B:  Formánek – Fabišík, Mareš, Lukeš, Janoušek, Hemza, Trnka, Dalihod, Vošta, Susko Martin, Králík, Krch
 
Výsledky HC Tábor B:

HC Tábor 2009 B  –  SLH Jindřichův Hradec     4 : 8     ( Vošta 2, Mareš, Lukeš ) 

HC Tábor 2009 B  – HC Lvi Benešov                       2 : 9     ( Mareš 2 )

HC Tábor 2009 B  – HC Příbram                              9 : 2     (Fabišík 3, Mareš 3, Susko Martin, Lukeš, Králík)

HC Tábor 2009 B  – HC  Tábor 2009 A                  1 : 13     (Vošta)

Konečné pořadí:

1. HC Tábor 2009 A
2. HC Lvi Benešov
3. SLH Jindřichův Hradec
4. HC Tábor 2009 B
5. HC Příbram

——————————————————

10.12.2016 miniturnaj – Veselí N. L. –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka C, 2. třída) 

Veselí n/L. A  –  Tábor A   5:5

Branky: Eremiáš 2, Bouška 2, Hořejší

Tábor A  –  Českobudějovičtí Lvi A   10:0

Branky: Eremiáš 3, Matěj Susko 3, Martin Susko 2, Janů 2

Veselí n/L. B  –  Tábor B   1:23

Branky: Matěj Susko 9, Vošta 4, Trnka 4, Vondrák 3, Králík 2, Janoušek

Tábor B  –  Českobudějovičtí Lvi B   6:1

Banky: Severa 2, Vošta 2, Švadlena 2

———————————————————–

4.12.2016 miniturnaj – Milevsko  (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka C, 2. třída) 
Domácí HC Milevsko, doplnily týmy HC Vimperk a HC Tábor. Hrálo se každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4  družstvo A a družstvo B. 

HC Tábor A  – HC Vimperk A   9 : 2

Branky: Eremiáš 3, Hořejší 3, Severa 1, Susko Martin 1

Sestava HC Tábor A – Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Hořejší, Bouška, Susko Martin, Severa, Janů, Švadlena

Sestava HC Tábor –  Formánek – Susko Matěj, Trnka, Vondrák, Janoušek, Králík, Vošta, Dalihod, Hemza

HC Tábor B – HC Vimperk B 35 : 0

Branky: Susko Matěj 9, Vošta 7, Vondrák 5, Králík 4, Trnka 3, Hemza 3, Janoušek 2, Dalihod 2

Sestava HC Tábor B –  Formánek – Susko Matěj, Trnka, Vondrák, Janoušek, Králík, Vošta, Dalihod, Hemza

HC Tábor  A – HC Milevsko 2010 A  4 : 9

Branky: Eremiáš 2, Hořejší 2

Sestava HC Tábor A – Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Hořejší, Bouška, Susko Martin, Severa, Susko Matěj, Švadlena

HC Tábor  B – HC Milevsko 2010 B  6 : 5

Branky:  Janů 2, Hemza 2, Vošta 1, Trnka 1

Sestava HC Tábor B –  Formánek – Janů, Trnka, Vondrák, Janoušek, Králík, Vošta, Dalihod, Hemza

——————————————————-

27.11.2016 – Zápas – Benešov  (přátelský) – ročník 2009  ( přípravka C, 2. třída)

HC Tábor A  – HC Benešov A   12 : 3 

Branky:  Eremiáš 5, Hořejší 4, Severa 1, Susko Matěj 1, Severa 1, Švadlena 1

Sestava HC Tábor A – Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Hořejší,  Susko Matěj, Severa, Švadlena

HC Tábor B – HC Vimperk B   8 : 0

Branky: Hemza 3, Janů 2, Dalihod 1, Zátopek 1, Susko Martin 1

Sestava HC Tábor B –  Formánek – Susko Martin, Trnka, Vondrák, Janoušek, Králík, Vošta, Dalihod, Hemza, Krch, Zátopek

———————————————————-

12.11.2011turnaj – Tábor ročník 2009  ( přípravka C, 2. třída)

Skupina A : Hrálo se každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 3 na 3.    
Sestava HC Tábor A -: Pavel Malypetr -Vít  Eremiáš, Martin Kuchár,  Jakub Hořejší, Matěj Bouška, Erik Zátopek, Matěj Susko, Matěj Severa, Vojtěch Janů, Adam Švadlena

Výsledky:

HC Tábor A : HC Milevsko 2010 A  10 : 10
Branky: Eremiáš 5,  Susko Matěj 2, Bouška 1, Hořejší 1, Švadlena 1

HC Tábor A : OLH Spartak Soběslav A   8 : 11
Branky: Eremiáš 4, Hořejší 3, Bouška 1

Skupina B : Hrálo každý s každým, 3 x 15 minut hrubého času. 4 na 4 
Sestava HC Tábor B:    Marek Hemza – Martin Susko,  Daniel Trnka, Josef Vondrák, Matyáš Krch, Jakub Janoušek, Adam Králík, David Vošta, Denis Dalihod

Výsledky:

HC Tábor  B : HC Milevsko 2010 B  4 : 6 

Branky: Vošta 2, Susko Martin 1, Trnka 1

HC Tábor B : OLH Spartak Soběslav B 14 : 6

Branky: Susko Martin 6, Trnka 3, Janoušek 2, Vošta 2, Vondrák 1

 ———————————————————–

5. 11. 2016  turnaj minihokej Salzburg (Rakousko) ročník 2009 (Přípravka C, 2.třída)

Délka hrací doby turnaje byla 30 minut hrubého času.  Systém turnaje 4 mužstva „každý s každým“. Za vítězství se přidělovalo po 2 bodech, za remízu po 1 bodu, za prohru 0 bodů. Sestava: Malypetr  – Eremiáš, Janů, Susko Matěj, Kuchár,  Zátopek, Bouška, Švadlena, Severa

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg W    9 : 2
Branky: Eremiáš 3, Kuchár 3,Susko Matěj 2, Severa

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg B      17: 3
Branky: Hořejší 5, Eremiáš 4, Kuchár 3, Severa 2, Susko Matěj, Bouška, Zátopek

o páté místo

HC Tábor – HC Milevsko  3 : 8
Branky: Eremiáš 2, Susko Matěj

1. HC Milevsko

2. HC Tábor

3. EC Red Bull Salzburg W

4. EC Red Bull Salzburg  B

————————————————————————-

29. 10. 2016  turnaj minihokej – Benešov ročník 2009 (Přípravka C, 2.třída)   

Délka hrací doby turnaje byla 2 x 15 minut hrubého času. Družstva byla rozdělena do 2 skupin po 3 družstvech. Ve skupinách se hrálo systémem „každý s každým“, poté zápasy o umístění. Za vítězství se přidělovalo po 2 bodech, za remízu po 1 bodu, za prohru 0 bodů. Sestava: Malypetr  – Eremiáš, Janů, Susko Matěj, Kuchár,  Zátopek, Bouška, Švadlena, Severa 

HC Tábor – HC Vlašim 3 : 3
Branky: Eremiáš, Severa, Zátopek

HC Tábor – HC Buldoci Neratovice 0 : 6

o páté místo

HC Tábor – HC Lvi Benešov  1 : 3
Branky: Eremiáš

Nejlepší hráč HC Tábor vyhlášen Pavel Malypetr

1. HC Buldoci Neratovice
2. HC Vlašim
3. HC Slavia Praha
4. HC Motor České Budějovice
5. HC Lev Benešov
6. HC Tábor

———————————————————————————

29.10.2016 – ZS Tábor –  minihokej (přípravka C, druhá třída) 
 
HC Tábor „B“  –  HC Příbram   10:2
 
Branky: Susko Martin 3, Trnka 3, Hemza 2, Vondrák , Vošta,

Sestava: Hořejší – Susko Martin, Králík, Vondrák, Hemza, Trnka, Vošta, Dalihod, Krch, Janoušek

—————————————————————————————

9. 10 .2016 Milevsko – přípravné utkání – Přípravka C (2009)
 
HC Milevsko A – HC Tábor A    5 : 11 
Branky: Eremiáš 8, Hořejší, Kuchár, Janů
 
Sestava: Malypetr – Eremiáš, Kuchár, Susko Martin, Hořejší, Janů, Švadlena
 
HC Milevsko B – HC Tábor B   4: 10 
Branky: Severa 4, Králík 2, Hemza, Bartáček, Dalihod, Dušek
 
Sestava: Formánek – Severa, Bartáček, Králík, Vondrák, Hemza, Dalihod, Krch, Dušek, Kau
 
——————————————————————————-

1. 10. 2016 – turnaj minihokej – Neratovice ročník 2009 (Přípravka C, 2.třída)

Délka hrací doby turnaje byla 2 x 15 minut hrubého času. Počet mužstev 4.  Sestava: Formánek – Eremiáš, Kuchár, Zátopek, Bouška, Susko Martin, Janů, Švadlena, Severa, Vošta, Hemza,Králík, Trnka

HC Tábor – HC Buldoci Neratovice 3 : 4
Branky: Eremiáš 2, Bouška

HC Tábor –  HC Lev Benešov 4 : 2
Branky: Eremiáš 2, Bouška, Trnka

HC Tábor – HC Motor České Budějovice 6 : 10
Branky: Eremiáš 2, Susko Martin 2, Bouška , Severa

Konečné pořadí turnaje

1. HC Buldoci Neratovice
2. HC Tábor
3. HC Motor České Budějovice
4. HC Lev Benešov

——————————————————————
24.9.2016 – Milevskopřípravné utkání
 
HC Milevsko A  –  HC Tábor A        7 : 9
branky: Kuchár 3, Eremiáš 2, Hořejší 2, Bouška, Zátopek
 
sestava: Malypetr – Eremiáš, Bouška, Severa, Kuchař, Susko Matěj, Hořejší, Janů, Zátopek
 
HC Milevsko B – HC Tábor B   3 : 15 
branky: Švadlena 5, Králík 3, Krch 2, Susko Martin, Vondrák, Hemza, Trnka, Vošta,
 
sestava: Formánek – Susko Martin, Králík, Švadlena, Vondrák, Hemza, Trnka, Vošta, Dalihod, Krch

—————————————————————————-

11. 9. 2016 turnaj minihokej Světlá nad Sázavou

ročník 2009 (  Přípravka C, 2.třída)

Délka hrací doby turnaje byla 2 x 15 minut hrubého času. Družstva byla rozdělena do 2 skupin po 4 družstvech. Ve skupinách se hrálo systémem „každý s každým“, poté zápasy o umístění. Za vítězství se přidělovalo po 2 bodech, za remízu po 1 bodu, za prohru 0 bodů. Sestava: Malypetr , Formánek – Susko Matěj, Kuchár, Hořejší, Zátopek, Bouška, Susko Martin, Janů, Švadlena, Hemza,Králík, Trnka, Severa,

HC Tábor – SKLH Žďár nad Sázavou 1 : 5
Branky: Susko Matěj 1

HC Tábor – BK Havlíčkův Brod 1 : 3
Branky: Hořejší 1

HC Tábor – TJ Jiskra Humpolec 6 : 2
Branky: Hořejší 2, Susko Matěj 1, Kuchár 1, Bouška 1, Švadlena 1

o páté místo HC Tábor – HC Letci Letňany 2 : 4

Branky:  Susko Martin 1, Bouška 1,

Nejlepší hráč Hc Tábor vyhlášen Jakub Hořejší

1. HC Uničov
2. BK Havlíčkův Brod
3. HC Světlá nad Sázavou
4. SKLH Žďár nad Sázavou
5. HC Letci Letňany
6. HC Tábor
7. HC Lední Medvědi Pelhřimov
8. TJ Jiskra Humpolec

———————————————————-

4.9.2016 ZS JH –přátelské utkání – Hc Střelci Jindřichův Hradec

ročník 2009 a 2010

Hc Střelci Jindřichův Hradec A  – HC Tábor A    8 : 2

Branky:  Hořejší, Kuchár

Sestava: Malypetr – Hořejší, Lukeš, Severa,Švadlena, Susko, Kuchár, Zátopek, Janů

Hc Střelci Jindřichův Hradec B  – HC Tábor B   13 : 3

Branky: Králík 2, Hemza

Sestava: Králík, Trnka, Bartáček, Janoušek, Vondrák, Dalihod, Krch, Hemza, Olonec,

FacebookTwitterGoogle+Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *