Rozpis tréninků

Rozpis tréninků říjen 2018

1.Po 15.00 – 16.15 A+B
2.Ut
3.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
4.Čt 15.15 – 16.15 A+B
5.Pa   6.45 – 7.35 A
6.So 14.00 – 15.00 A
7. Ne
8. Po 15.00 – 16. 15 A+B
9. Ut
10. St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
11.Čt 15.15 – 16.15 A+B
12. Pa  6.45 – 7.35 A
13. So miniturnaj Tábor sraz 9.00 (začátek 10 – 13.30 Veselí/Krumlov)
14.Ne
15.Po 15.00 – 16. 15 A+B
16.Ut
17.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
18.Čt 15.15 – 16.15 A+B
19.Pa 6.45 – 7.35 A
20.So miniturnaj Střelci J.Hradec sraz J.H. 9.55 (začátek 10.55 – 13 Milevsko)
21.Ne
22.Po 15.00 – 16. 15 A+B
23.Ut
24.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
25.Čt 15.15 – 16.15 A+B
26.Pa 6.45 – 7.35 A
27.So miniturnaj Vajgar J.Hradec sraz J.H. 8.45 ( začátek 9.45 – 12 Vimperk)
28.Ne
29.Po 15.00 – 16. 15 A+B
30.Ut
31.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.

——————————————————————————————–

Rozpis tréninků srpen 2018

14 ut 15.30 – 16.30 ZS A

15 st 17.00 – 18.30 HDF

16 ct 15.30 – 16.30 ZS A

17 pa

18 so 9.45 – 10 – 45 ZS A

19 ne

20 po 16.45 – 17.45 ZS A

21 ut

22 st 17.00 – 18.30 HDF

23 ct 16.15 – 17.15 ZS A

24 pa

25 so soustředění 7.30 – 8.30 led 9.00 10.00 HDF 14.15 – 15.15 led 15.45 – 16.45 HDF

11.00 oběd, 17.30 – 18. 30 večeře( Kdo bude spát, tak spacák sebou.)

26 ne 8.45 – 9.45 led 10.15 – 11.15 HDF 13.45 – 14.45 led (zápas minihokej Střelci)

12. 00 oběd, 15.00 ukončení

27 po 14.45 – 15.45 ZS A

28 ut

29 st 17.00 – 18. 30 HDF

30 ct 15.00 – 16.00 ZS A

31 pa

1. 9. 8.00 – 9.00 ZS A

2.9. Turnaj Vlašim (nominace 15 + 1)

 

Rozpis tréninků březen 2018

Den

1 po

2 ut 12.30 – 13.30 ZS A + B

3 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

4 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

5 pa

6 so 10.30 – 12.30 ZS Strakonice Tábor 8.00 Bus, Strakonice, Č.Krumlov

7 ne 7.30 – 8.30 ? ZS C + ?

8 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

9 ut

10 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

11 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

12 pa

13 so 10.00 – 11.30 ZS Příbram Příbram 9.00 Doprava vlastní

14 ne 6.30 – 7.30 ZS B + C

15 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

16 ut

17 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

18 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

19 pa

20 so 11.30 – 14.30 ZS Tábor 10.30 Vimperk, J. Hradec

21 ne 7.00 – 8.00 ZS B + C

22 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

23 ut

24 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

25 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

26 pa

27 so 7.45 – 8.45 ZS A + B

28 ne 7.30 – 8.30 ZS A + B

29 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

30 ut

31 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

FacebookTwitterGoogle+Share