Rozpis Srpen 2021
1.8. ne
2.8. po 7.00 – 8.15 led, 8.45 – 9.45 suchá
3.8. ut
4.8. st 7.30 suchá, 8.30 – 945 led, (před tréninkem na ledě zapracování + výběh)
5.8. čt 7.00 – 8.00 led, 8.30 – 9.30 suchá
6.8. pa 10.15 suchá, 11.15 – 12.15 led (před tréninkem na ledě zapracování + výběh)
7.8. so
8.8. ne
9.8. po 9.00 – 10.00 suchá, 10.30 – 11.30 led
10.8. ut 10.30 suchá, 11.30 – 12.30 led (před tréninkem na ledě zapracování + výběh)
11.8. st
12.8. čt 10.00 – 11.00 suchá, 11. 30 – 12.30 led
13.8. pa 11. 15 suchá, 12.15 – 13.15 led, (před tréninkem na ledě zapracování + výběh)
14.8. so přípravný zápas v Písku sraz 8.00
15.8. ne
16.8. po 8.45 – 9.45 sucha , 10.15 – 11.15 led, 12.00 oběd, 15.30 – 16.30 led + výběh, konec cca 17.15
17.8. ut 7.00 – 8.00 led, 8.45 – 10.00 suchá, 11.00 oběd, 13.30 – 14.30 led + výběh, konec cca 15.15
18.8. st 8.30 – 9.30 suchá, 10.15 – 11.15 led, 11.45 oběd, Bazén dle počasí !!!
19.8. čt 8.15 – 9.15 led, 10.00 – 11.00 suchá, 11.30 oběd, 13.15 – 14.15 led + výběh, konec cca 15.15
20.8. pa 7.00 – 8.00 led, 8.45 – 10. 00 suchá, 10.45 oběd, ukončení soustředění v 11.30
21.8. so přípravný zápas v Táboře sraz 9.30
22.8. ne
23.8. po 11. 30 – 12. 30 suchá, 13.00 14.00 led
24.8. ut 10. 45 suchá, 11.45 – 12.45 led (před tréninkem na ledě zapracování + výběh)
25.8. st 8.00 – 9.00led, 9.30 – 10.30 suchá
26.8. čt
27.8. pa 10.30 – 11. 30 led
28.8. so turnaj v Přerově
29.8. ne turnaj v Přerově
30.8. po
31.8. ut
Změna v rozpise bude hlášena, budou vloženy ještě přípravné zápasy. Pošlu i na mail. Sraz před tréninkem na ledě 1/2h.
…………………………………….
rozpis tréninků na srpen 2019
PO 12.8. 15:15 – 16:15 led A
ST 14.8. 17:00 – 18:30 (tělocvična, HDF)
ČT 15.8. 15:45 – 16:45 led A
SO 17.8. 8:00 – 9:00 HDF, 9:45 – 10:45 led,11.30 – 12.30 oběd, 13:30 – 14:30 HDF, 15:15 – 16:15 led (soustředění)
NE 18.8. 8:30 – 9:30 led, 10:00 – 11:30 HDF, 12.00 – 13. 00 oběd, 15:00 – 16:30 led (přípravný zápas) (soustředění)
PO 19.8. 15:30 – 16:30 led
ST 21.8. 15.45 – 16.45 led A + B
SO24.8 8:30 – 9:30 led A
NE 25.8 10.30 – 12. 00 (přípravný zápas)
PO 26.8. 15:00 – 16:00 led A
ST 28.8. 17:00 – 18:30 (tělocvična, HDF)
ČT 29.8. 15:00 – 16:00 led A
NE 1.9. 9:15 – 10:45 led (přípravný zápas)
V neděli 18. 8. pojedou někteří kluci asi 8 na přípravný zápas mladšíh žáků do Jindřichova Hradce. (bude upřesněno)
Rozpis tréninků
Rozpis tréninků BŘEZEN 2019
1.Pa 6.45 – 7.35 A
2.So 14.00 – 15.30 Tábor sraz 13.00 (Krumlov)
3.Ne
4.Po 15.00 – 16.15 A+B
5.Ut
6.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
7.Čt 14.45 – 15.45 A+B
8.Pa 6.45 – 7.35 A
9.So
10.Ne
11.Po 15.00 – 16.15 A+B
12.Ut
13.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
14.Čt 15.15 – 16.15 A+B
15.Pa 8.45 – 9.45 A
16.So 12.00 – 13.30 Tábor sraz v 11.00 (Lvi Č.B)
17.Ne 8.45 – 10.15 Milevsko sraz 7.45
18.Po 15.00 – 16.15 A+B
19.Ut 16.30 – 18.00 Tábor sraz 15.30 (Veselí)
20.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
21.Čt 14.45 – 15.45 A+B
22.Pa 6.45 – 7.35 A
23.So
24.Ne
25.Po 15.00 – 16.15 A+B
26.Ut
27.St 15.00 – 15.45 HDF+Těl.
28.Čt
29.Pá 6.45 – 7.35 A
30.So 8.00 – 19.00 Turnaj nadějí Tábor sraz 7.00
31. Ne 8.30 – 16.15 Turnaj nadějí Tábor sraz 7.30
…………………………………………………………
Rozpis tréninků Únor 2019
1.Pa 6.45 – 7.35 A
2.So
3.Ne 12.00 – 13.15 A+B
4.Po 15.00 – 16.15 A+B
5.Ut
6.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
7.Čt 15.15 – 16.15 A+B
8.Pa 6.45 – 7.35 A
9.So
10.Ne odjezd autobus 9.15, začátek Vimperk 12.00
11.Po 15.00 – 16.15 A+B
12.Ut
13.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
14.Čt 15.15 – 16.15 A+B
15.Pa 6.45 – 7.35 A
16.So PLES HC TÁBOR
17.Ne 9.15 – 10.45 Tábor(Střelci J.H.) sraz 8.15
18.Po 15.00 – 16.15 A+B
19.Ut
20.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
21.Čt 15.15 – 16.15 A+B
22.Pa 6.45 – 7.35 A
23.So odjezd autobus 8.15, začátek Strakonice 10.30
24.Ne
25.Po 15.00 – 16.15 A+B
26.Ut
27.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
28.Čt 15.15 – 16.15 A+B
———————————————–
Rozpis tréninků Leden 2019
1.Ut
2.St 14.45 – 15.45 A+B
3.Čt 15.15 – 16.15 A+B
4.Pa 6.45 – 7.35 A
5.So 8.45 – 9.45 A
6.Ne 11.30 – 13.00 Tábor(Vajgar) sraz v 10.30
7. Po 15.00 – 16.15 A+B
8. Ut
9. St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
10.Čt 15.15 – 16.15 A+B
11.Pa 6.45 – 7.35
12. So
13.Ne Písek jiný termín
14.Po 15.00 – 16.15 A+B
15.Ut
16.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
17.Čt 15.15 – 16.15 A+B
18.Pa 6.45 – 7.35
19.So 9.00 – 10.30 Tábor(Motor) sraz 8.00
20.Ne
21.Po 15.00 – 16.15 A+B
22.Ut
23.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
24.Čt 15.15 – 16.15 A+B
25.Pa 6.45 – 7.35 A
26.So
27.Ne 12.00 – 13.30 Soběslav sraz v 11.00
28.Po 15.00 – 16.15 A+B
29.Ut
30.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
31.Čt 15.15 – 16.15 A+B
—————————————————————–
tréninků a zápasů Prosinec 2018
1.so
2.ne
3.po. 15.00 – 16.15 A+B
4.ut
5.st 17.00 – 18.30 HDF + těl.ZRUŠENO
6.ct 15.15 – 16.15 A+B
7.pa 6.45 – 7.35 A
8.so 8.45 – 9.45 A+?
9.ne miniturnaj Písek sraz 8.00,( začátek 9.00 – 11.15) Písek/Soběslav
10.po 15.00 – 16.15 A+B
11.ut
12.st 17.00 – 18.30 HDF + těl.
13.ct 15.15 – 16.15 A+B
14.pa 6.45 – 7.35 A
15.so
16.ne miniturnaj Tábor sraz 8.00,(začátek 9.00 – 14.30) Strakonice/Motor
17.po 15.00 – 16.15 A+B
18.ut
19.st 18.00 – 19.00 A+B
20.ct
21.pa 6.45 – 7.35 A
22.so miniturnaj Veselí n/L sraz 9.35,( začátek 10.35 – 12.45) Milevsko/Veselí
23.ne
24.po
25.ut
26.st turnaj Příbram (nominace) velké hřiště
27.ct turnajPříbram (nominace) velké hřiště
28.pa
29.so 15.15 – 16.15 A+C
30. ne 12.30 – 13.30 Zápas proti rodičům
31.po
zápasy velké hřiště 5-6.1.2019 Tábor – Vajgar
12-13.1.2019 Písek – Tábor
19-20.1.2019 Tábor – Motor
26-27.1.2019 Soběslav – Tábor
……………………………………………………………………
Rozpis tréninků LISTOPAD a hrací dny do 31.12. 2018
1.Čt 15.15 – 16.15 A+B
2.Pa 6.45 – 7.35 A
3.So
4.Ne miniturnaj Strakonice odjezd 6.45 autobus
5.Po 15.00 – 16. 15 A+B
6.Út
7.ST 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
8.Čt 15.15 – 16.15 A+B
9.Pá 6.45 – 7.35 A
10.So miniturnaj Tábor sraz 11.00 (začátek 12 – 15.30 Motor/Soběslav)
11.Ne
12.Po 15.00 – 16.15 A+B
13.Út
14.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
15.Čt 15.15 – 16.15 A+B
16.Pa 6.45 – 7.35 A
17.So miniturnaj hc Lvi Č.B. sraz v Pouzar Areně České Budějovice v 9.00
18.Ne
19.Po 15.00 – 16. 15 A+B
20.Út
21.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
22.Čt 15.15 – 16.15 A+B
23.Pa 6.45 – 7.35 A
24.So
28.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
Rozpis zápasů Mladších žáků B tým 2. (LMŽD)(Nominace)
Rozpis tréninků říjen 2018
1.Po 15.00 – 16.15 A+B
2.Ut
3.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
4.Čt 15.15 – 16.15 A+B
5.Pa 6.45 – 7.35 A
6.So 14.00 – 15.00 A
7. Ne
8. Po 15.00 – 16. 15 A+B
9. Ut
10. St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
11.Čt 15.15 – 16.15 A+B
12. Pa 6.45 – 7.35 A
13. So miniturnaj Tábor sraz 9.00 (začátek 10 – 13.30 Veselí/Krumlov)
14.Ne
15.Po 15.00 – 16. 15 A+B
16.Ut
17.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
18.Čt 15.15 – 16.15 A+B
19.Pa 6.45 – 7.35 A
20.So miniturnaj Střelci J.Hradec sraz J.H. 9.55 (začátek 10.55 – 13 Milevsko)
21.Ne
22.Po 15.00 – 16. 15 A+B
23.Ut
24.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
25.Čt 15.15 – 16.15 A+B
26.Pa 6.45 – 7.35 A
27.So miniturnaj Vajgar J.Hradec sraz J.H. 8.45 ( začátek 9.45 – 12 Vimperk)
28.Ne
29.Po 15.00 – 16. 15 A+B
30.Ut
31.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
——————————————————————————————–
Rozpis tréninků srpen 2018
14 ut 15.30 – 16.30 ZS A
15 st 17.00 – 18.30 HDF
16 ct 15.30 – 16.30 ZS A
17 pa
18 so 9.45 – 10 – 45 ZS A
19 ne
20 po 16.45 – 17.45 ZS A
21 ut
22 st 17.00 – 18.30 HDF
23 ct 16.15 – 17.15 ZS A
24 pa
25 so soustředění 7.30 – 8.30 led 9.00 10.00 HDF 14.15 – 15.15 led 15.45 – 16.45 HDF
11.00 oběd, 17.30 – 18. 30 večeře( Kdo bude spát, tak spacák sebou.)
26 ne 8.45 – 9.45 led 10.15 – 11.15 HDF 13.45 – 14.45 led (zápas minihokej Střelci)
12. 00 oběd, 15.00 ukončení
27 po 14.45 – 15.45 ZS A
28 ut
29 st 17.00 – 18. 30 HDF
30 ct 15.00 – 16.00 ZS A
31 pa
1. 9. 8.00 – 9.00 ZS A
2.9. Turnaj Vlašim (nominace 15 + 1)
Den
1 po
2 ut 12.30 – 13.30 ZS A + B
3 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.
4 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B
5 pa
6 so 10.30 – 12.30 ZS Strakonice Tábor 8.00 Bus, Strakonice, Č.Krumlov
7 ne 7.30 – 8.30 ? ZS C + ?
8 po 15.00 – 16.15 ZS A + B
9 ut
10 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.
11 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B
12 pa
13 so 10.00 – 11.30 ZS Příbram Příbram 9.00 Doprava vlastní
14 ne 6.30 – 7.30 ZS B + C
15 po 15.00 – 16.15 ZS A + B
16 ut
17 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.
18 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B
19 pa
20 so 11.30 – 14.30 ZS Tábor 10.30 Vimperk, J. Hradec
21 ne 7.00 – 8.00 ZS B + C
22 po 15.00 – 16.15 ZS A + B
23 ut
24 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.
25 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B
26 pa
27 so 7.45 – 8.45 ZS A + B
28 ne 7.30 – 8.30 ZS A + B
29 po 15.00 – 16.15 ZS A + B
30 ut
31 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.