Rozpis tréninků

Rozpis tréninků a zápasů Prosinec 2018

1.so
2.ne
3.po.  15.00 – 16.15 A+B
4.ut
5.st    17.00 – 18.30 HDF + těl.ZRUŠENO
6.ct    15.15 – 16.15 A+B
7.pa    6.45 – 7.35 A
8.so     8.45 – 9.45 A+?
9.ne     miniturnaj Písek sraz 8.00,( začátek 9.00 – 11.15)                    Písek/Soběslav
10.po  15.00 – 16.15 A+B
11.ut
12.st    17.00 – 18.30 HDF + těl.
13.ct     15.15 – 16.15 A+B
14.pa    6.45 – 7.35 A
15.so
16.ne   miniturnaj Tábor sraz 8.00,(začátek 9.00 – 14.30) Strakonice/Motor
17.po  15.00 – 16.15 A+B
18.ut
19.st    18.00 – 19.00 A+B
20.ct
21.pa   6.45 – 7.35 A
22.so    miniturnaj Veselí n/L sraz 9.35,( začátek 10.35 – 12.45) Milevsko/Veselí
23.ne
24.po
25.ut
26.st   turnaj Příbram (nominace) velké hřiště
27.ct   turnajPříbram  (nominace) velké hřiště
28.pa
29.so   15.15 – 16.15 A+C
30. ne   12.30 – 13.30 Zápas proti rodičům
31.po

zápasy velké hřiště 5-6.1.2019 Tábor – Vajgar
12-13.1.2019 Písek – Tábor
19-20.1.2019 Tábor – Motor
26-27.1.2019 Soběslav – Tábor

……………………………………………………………………

Rozpis tréninků LISTOPAD a hrací dny do 31.12. 2018

1.Čt   15.15 – 16.15 A+B

2.Pa   6.45 – 7.35 A
3.So
4.Ne  miniturnaj Strakonice odjezd 6.45 autobus

           (začátek 9.15 – 11.15 Strakonice/Písek) 
5.Po  15.00 – 16. 15 A+B
6.Út
7.ST  17.00 – 18.30 HDF+Těl.
8.Čt   15.15 – 16.15 A+B
9.Pá   6.45 – 7.35 A
10.So  miniturnaj Tábor sraz 11.00 (začátek 12 – 15.30 Motor/Soběslav)
11.Ne
12.Po  15.00 – 16.15 A+B
13.Út
14.St   17.00 – 18.30 HDF+Těl.
15.Čt   15.15 – 16.15 A+B
16.Pa   6.45 – 7.35 A
17.So   miniturnaj hc Lvi Č.B. sraz v Pouzar Areně České Budějovice v  9.00
             (začátek 10 -12 Střelci, Lvi)   
18.Ne
19.Po  15.00 – 16. 15 A+B
20.Út
21.St   17.00 – 18.30 HDF+Těl.
22.Čt   15.15 – 16.15 A+B
23.Pa   6.45 – 7.35 A
24.So
25.Ne  miniturnaj Tábor sraz v 11.00 (začátek 12 – 15.30 Krumlov/Písek)
26.Po  15.00 – 16.15 A+B
27.Út
28.St   17.00 – 18.30 HDF+Těl.
29.Čt   15.15 – 16.15 A+B
30.Pa   6.45 – 7.35 A
………………………
Rozpis turnajů prosinec přípravka A 2009
1.-2.12 J. Hadec (Vajgar, Veselí)
8.-9.12 Písek (Písek, Soběslav)
15.- 16.12 (Strakonice, Motor)
22.- 23.12 Veselí ( Veselí, Milevsko)
26. a 27.12.2018 oba dny turnaj na velké hřiště v Pribrami. (nominace)
Od ledna mistrovské zápasy na velké hřiště.
———————————————————————–

Rozpis zápasů Mladších žáků B tým 2. (LMŽD)(Nominace)

Hráči s postaršením pro 2008: Janů, Kuchár, Zátopek, Janoušek, Severa, Hořejší, Bouška, Malypetr, Matěj Susko, Fabišík, Lukeš, Hrobský, Čaněk, Douda
So 3. 11. Krumlov sraz Krumlov 9. 00 (začátek 10. 00)
So 10. 11. Tábor sraz 14.45( začátek 15.45 Lvi Č.B.)
So 24.11. Vimperk sraz Vimperk 11.00( začátek 12.00)
So 1. 12. Tábor sraz 14.00( začátek 15.00 HC Pilsen Wolves)
Ne 2.12. Tábor sraz              ( začátek               IHC Písek)
8.- 9. 12  Tábor sraz             ( začátek               HC Krumlov)
So15.12. Lvi Č.B. sraz Pouzar Arena Č.B. 14.00 ( začátek 15.00)
22.- 23.12 Tábor sraz           (začátek                Hc Vimperk)
————————————————————–

Rozpis tréninků říjen 2018

1.Po 15.00 – 16.15 A+B
2.Ut
3.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
4.Čt 15.15 – 16.15 A+B
5.Pa   6.45 – 7.35 A
6.So 14.00 – 15.00 A
7. Ne
8. Po 15.00 – 16. 15 A+B
9. Ut
10. St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
11.Čt 15.15 – 16.15 A+B
12. Pa  6.45 – 7.35 A
13. So miniturnaj Tábor sraz 9.00 (začátek 10 – 13.30 Veselí/Krumlov)
14.Ne
15.Po 15.00 – 16. 15 A+B
16.Ut
17.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
18.Čt 15.15 – 16.15 A+B
19.Pa 6.45 – 7.35 A
20.So miniturnaj Střelci J.Hradec sraz J.H. 9.55 (začátek 10.55 – 13 Milevsko)
21.Ne
22.Po 15.00 – 16. 15 A+B
23.Ut
24.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.
25.Čt 15.15 – 16.15 A+B
26.Pa 6.45 – 7.35 A
27.So miniturnaj Vajgar J.Hradec sraz J.H. 8.45 ( začátek 9.45 – 12 Vimperk)
28.Ne
29.Po 15.00 – 16. 15 A+B
30.Ut
31.St 17.00 – 18.30 HDF+Těl.

——————————————————————————————–

Rozpis tréninků srpen 2018

14 ut 15.30 – 16.30 ZS A

15 st 17.00 – 18.30 HDF

16 ct 15.30 – 16.30 ZS A

17 pa

18 so 9.45 – 10 – 45 ZS A

19 ne

20 po 16.45 – 17.45 ZS A

21 ut

22 st 17.00 – 18.30 HDF

23 ct 16.15 – 17.15 ZS A

24 pa

25 so soustředění 7.30 – 8.30 led 9.00 10.00 HDF 14.15 – 15.15 led 15.45 – 16.45 HDF

11.00 oběd, 17.30 – 18. 30 večeře( Kdo bude spát, tak spacák sebou.)

26 ne 8.45 – 9.45 led 10.15 – 11.15 HDF 13.45 – 14.45 led (zápas minihokej Střelci)

12. 00 oběd, 15.00 ukončení

27 po 14.45 – 15.45 ZS A

28 ut

29 st 17.00 – 18. 30 HDF

30 ct 15.00 – 16.00 ZS A

31 pa

1. 9. 8.00 – 9.00 ZS A

2.9. Turnaj Vlašim (nominace 15 + 1)

 

Rozpis tréninků březen 2018

Den

1 po

2 ut 12.30 – 13.30 ZS A + B

3 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

4 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

5 pa

6 so 10.30 – 12.30 ZS Strakonice Tábor 8.00 Bus, Strakonice, Č.Krumlov

7 ne 7.30 – 8.30 ? ZS C + ?

8 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

9 ut

10 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

11 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

12 pa

13 so 10.00 – 11.30 ZS Příbram Příbram 9.00 Doprava vlastní

14 ne 6.30 – 7.30 ZS B + C

15 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

16 ut

17 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

18 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

19 pa

20 so 11.30 – 14.30 ZS Tábor 10.30 Vimperk, J. Hradec

21 ne 7.00 – 8.00 ZS B + C

22 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

23 ut

24 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

25 ct 15.00 – 16.00 ZS A + B

26 pa

27 so 7.45 – 8.45 ZS A + B

28 ne 7.30 – 8.30 ZS A + B

29 po 15.00 – 16.15 ZS A + B

30 ut

31 st 17.00 – 18.30 HDF + Těl.

FacebookTwitterGoogle+Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *