Výsledky 2017/2018

 

15.4.2018 – miniturnaj –  Jarní turnaj Jindřichův Hradec – ročník 2009 (přátelský)  ( přípravka B)

Hrací doba 2×15 (3 na 3) A a B

HC Tábor A – Střelci J.Hradec A  7 : 6

Branky: Nevšímal 3, Mareš 2, Čaněk, Zátopek

HC Tábor A -BK Havlíčkův Brod A  10 : 6

Branky: Nevšímal 3, Čaněk 3, Mareš 2, Eremiáš, Lukeš, Severa

HC Tábor A – HC Slavia Praha A  10 : 3

Branky: Eremiáš 4, Nevšímal 2, Severa 2, Čaněk, Mareš

O umístění:

HC Tábor A – Střelci J.Hradec A   5: 6

Branky: Eremiáš 2, Nevšímal 2, Bouška

Sestava A: Podrabský – Eremiáš, Nevšímal, Lukeš, Čaněk, Severa, Mareš, Bouška, Kuchár, Zátopek

Konečné 2. MÍSTO

………..

HC Tábor B – Střelci J.Hradec B  4 : 5

Branky: Martin Susko 2, Králík, Janů

HC Tábor B -BK Havlíčkův Brod B  7 : 17

Branky: Martin Susko 3, Hrobský, Janoušek, Králík, Kačena

HC Tábor B – HC Slavia Praha B  4 : 19

Branky:Hrobský 2, Martin Susko, Krch

O umístění:

HC Tábor B – Střelci J.Hradec B   3: 7

Branky:  Hrobský 2, Janů

Sestava B: Baťala – Martin Susko, Douda, Janoušek, Janů, Krch, Králík, Hrobský, Kačena, Vondrák

konečné 4. MÍSTO

 

31. 3. 2018 –Memorial Zlatka Červeného –  turnaj minihokej – Tábor – ročník 2009 (Přípravka B, 3.třída)

Délka hrací doby turnaje byla 2 x 20 minut hrubého času. Počet mužstev 4 A a 4 B, body obou mužstev se sčítají.

HC Tábor A – HC Střelci J. Hradec A   5 : 8

Branky: Lukeš, Čaněk, Kuchár, Fabišík, Švadlena

HC Tábor B – HC Střelci J. Hradec B   7 : 8

Branky: Vošta 5, Janoušek, Martin Susko

HC Tábor A – TJ Jiskra Humpolec A   18 : 4

Branky: Čaněk 7, Fabišík 4, Hořejší 2, Švadlena 2, Janů, Severa

HC Tábor B – TJ Jiskra Humpolec B   6 : 6

Branky: Martin Susko 2, Hrobský, Janoušek, Douda, Hemza

HC Tábor A – HC Hvězda Praha A  8 : 5

Branky: Čaněk 4, Lukeš, Kuchár, Fabišík, Janů

HC Tábor B – HC Hvězda Praha B  21 : 4

Branky: Martin Susko 7, Douda 5, Hemza 3, Vošta 2, Hrobský, Janoušek, Dalihod, Trnka

Sestava A – Malypetr – Lukeš, Čaněk, Hořejší, Kuchár, Fabišík, Janů, Švadlena, Severa, Bouška

Sestava B – Formánek, (Vošta ) – Hrobský, Janoušek, Douda, Králík, Hemza, Krch, Vošta, Dalihod, Trnka, Kačena, Martin Susko

Pořadí turnaje:

1. HC Střelci J. Hradec

2. HC Tábor

3. HC Hvězda Praha

4. TJ Jiskra Humpolec

—————————————————————————————————

25.3.2018miniturnaj – Jindřichův Hradec –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B)   

Střelci SLH J. Hradec A- HC Tábor A   20 : 6
Branky: Janů 4, Hrobský, Janoušek

 HC Tábor A  –  IHC Písek  A   21 : 0
Branky: Janů 5, Douda 5, Severa 4, Janoušek 4, Králík 2, Hrobský

Sestava : Vošta, Formánek – Králík, Severa, Douda, Hrobský, Janoušek, Janů

Střelci SLH J. Hradec–  HC Tábor B   5 : 8

Branky: Trnka 2, Vondrák 2, Martin Susko, Bartáček, Hák, Krch

HC Tábor B  –   IHC Písek  B   8 : 2
Branky:  Vondrák 3, Martin Susko 2, Hák 2, Krch

Sestava: Formánek , Vošta– Martin Susko, Trnka, Bartáček, Vondrák, Krch, Hák

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

24.3. – 25.3.2018 turnaj – Milevsko  – 7. ročník Memoriálu Josefa Straky – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 
Hrálo se ve 2 skupinách po 7 , 2 x 10 minut hrubého času. 3 na 3  každá třetina se počítala jako samostatný zápas

 sestava: Malypetr – Kuchár, Fabišík, Čaněk, Lukeš, Hořejší, Bouška, Zátopek,Susko Matěj, Švadlena

Skupina:

HC Tábor  – HC Dukla Jihlava  1 : 3 a 3 : 0

Branky: Hořejší 2, Bouška, Fabišík

HC Tábor – HC Litomyšl    3  : 0 a 5 : 0

Branky: Matěj Susko 2, Fabišík 2, Kuchár 2,Hořejší, Bouška,

HC Tábor – HC Rytíři Vlašim 1 : 1 a 1 : 0

Branky: Matěj Susko, Fabišík

HC Tábor – Speeders Bratislava (SK)  3  : 0 a 5 : 0

Branky: Matěj Susko 2, Švadlena 2, Bouška, Hořejší, Čaněk, Fabišík

HC Tábor – HC Lvi 2009  2  : 3 a 1 : 2

Branky: Matěj Susko, Hořejší, Bouška

HC Tábor – IHC Písek  2 : 1 a 3 : 0

Branky: Čaněk 2, Kuchár, Fabišík, Švadlena

Postup z prvního místa ze skupiny. (17 bodů), nejvíc bodů z obou skupin.

Čtvrtfinále:

HC Tábor – HC Slavoj Zbraslav  5sn : 4

Branky: Švadlena 2, Fabišík, Hořejší

Semifinale:

HC Tábor – IHC Písek 5 : 2

Branky: Čaněk 2, Fabišík, Zátopek

Finále:

HC Tábor – Hockey Tigers 55  3 : 5

Branky: Hořejší 2, Bouška

Nejlepší hráč HC Tábor vyhlášen Pavel Malypetr

 

Konečné pořadí:

1. Hockey Tigers 55
2. HC Tábor
3. IHC Písek
4. HC Lvi Břeclav
5. HC Slavoj Zbraslav
6. HC Rytíři Vlašim
7. HC Milevsko 2010
8. HC Lvi 2009

9. HC Benátky nad Jizerou

10. HC Litomyšl

11. HC Stadion Vrchlabí

12. HC Dukla Jihlava

13. Speeders Bratislava

14. SK Horácká Slávia Třebíč

———————————————————————

17. 3. 2018 – miniturnaj – Vlašim (superturnaje.cz) (přátelský)

Hrálo se 3 na 3, 2 x 15 minut, 2 skupiny po 3.

Skupina:

HC Tábor – HC Slavoj Zbraslav 5 : 3

Branky: Matěj Susko 2, Fabišík 2, Hořejší

HC Tábor – HC Kolín 13 : 2

Branky: Fabišík 5, Matěj Susko 3, Hořejší 3, Kuchár, Čaněk

Finále:

HC Tábor – HC Vlašim 8 : 3

Branky: Fabišík 2, Hořejší 2, Severa 2, Kuchár 2

Sestava: Malypetr – Kuchár, Hořejší, Severa, Lukeš, Fabišík, Čaněk, Zátopek, Matěj Susko, Švadlena

Nejlepší hráč mužstva Martin Kuchár

Pořadí:

1. HC Tábor

2. HC Rytíři Vlašim A

3. HC Slavoj Zbraslav

4. HC Čáslav

5. HC Kolín

6. HC Vlašim B

 

———————————————————————————-

10.3.2018 – miniturnaj – Tábor – (mistrovský) – ročník 2009 (přípravka B)

HC Tábor A – HC Vajgar J. Hradec A   15 : 11

Branky: Fabišík 6, Hořejší 3, Čaněk 2, Švadlena 2, Kuchár, Zátopek

HC Tábor B – HC Vajgar J. Hradec B   7 : 3

Branky: Matěj Susko 2, Vondrák 2, Janů 2, Martin Susko,

HC Tábor A – HC Lvi 2009  A   12 : 2

Branky: Matěj Susko 3, Bouška 3, Fabišík 2, Švadlena 2, Čaněk 2

HC Tábor B – HC Lvi 2009  B   8 : 5

Branky: Martin Susko 3, Králík 2, Kačena 2, Trnka

Sestava A – Malypetr – Kuchár,Fabišík,Hořejší,Zátopek,Čaněk,Švadlena,Bouška,Douda,Severa(Matěj Susko)

Sestava B – Králík, Matěj Susko,Hrobský,Janoušek,Martin Susko,Trnka,Hemza,Janů,Vondrák,Dalihod,Kačena,(Douda)

——————————————————————–

25.2.2018 – miniturnaj – Jindřichův Hradec –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B)   

Střelci SLH J. Hradec A- HC Tábor A   5 : 14
Branky: Fabišík 5, Matěj Susko 3, Čaněk 3, Kuchár, Hořejší, Bouška

 HC Tábor A  –  HC Milevsko  A   9 : 1
Branky: Fabišík 5, Čaněk 3, Bouška

Sestava : Malypetr – Kuchár, Fabišík, Hořejší, Lukeš, Matěj Susko, Švadlena, Bouška, Čaněk, Severa


Střelci SLH J. Hradec–  HC Tábor B   4 : 9

Branky: Trnka 2, Douda 2, Martin Susko, Hrobský, Hemza, Janoušek, Vondrák

HC Tábor B  –   HC Milevsko   B   15 : 5
Branky:  Vondrák 3, Hemza 3, Králík 2, Trnka 2, Janoušek, Martin Susko, Hrobský, Douda, Krch

Sestava: Formánek – Martin Susko, Trnka, Králík, Hrobský, Hemza, Douda, Janoušek, Vondrák, Krch, Kačena

———————————————————

18.2.2018 – přátelský 5 na 5 celý hřiště – Jindřichův Hradec –  ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída)

 SLH Jindřichův Hradec  –  HC Tábor   8 : 6    ( 2: 2, 1 : 3, 5 : 1)

Branky: Fabišík 2, Matěj Susko, Hořejší, Baťala, Lukeš

Sestava : Vošta –  Kuchár, Lukeš, Fabišík, Čaněk, Švadlena, Baťala, Bouška, Hořejší, Susko Matěj, Severa,

——————————————————————————-

přípravné utkání minihokej ZS Jindřichův Hradec 17. 2. 2018,

SLH Jindřichův Hradec A  – HC Tábor A          2 : 27

Branky: Susko Matěj 8, Bouška 5, Švadlena 4, Čaněk 4, Janů 2, Severa 2, Hemza, Janoušek

sestava: Vošta – Hemza, Janů, Bouška, Janoušek, Severa, Švadlena, Susko Matěj, Čaněk

 

SLH Jindřichův Hradec B  – HC Tábor B          9 :  23

Branky: Susko Martin 9, Kahoun 7, Trnka 4, Králík 2, Hrobský,

sestava: Hořejší – Králík, Trnka, Susko Martin, Hrobský, Kahoun, Vondrák, Kačena

————————————————————————————————-

 

3.2.2018 – miniturnaj Veselí nad Lužnicí –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 

HC Loko Veselí nad Lužnicí A- HC Tábor A   4 : 13

Branky:Mareš 7, Lukeš 4, Kuchár, Čaněk

HC Tábor A  –  HC Motor Č.B.  A   15 : 9

Branky: Mareš 4, Kuchár 3, Čaněk 3, Bouška 2, Douda, Severa, Lukeš

Sestava : Malypetr – Kuchár, Čaněk, Douda,Mareš, Zátopek, Severa, Bouška, Lukeš

Loko Veselí nad Lužnicí B –  HC Tábor B   4 : 16

Branky:  Matěj Susko 8, Janů 3, Hemza, Králík, Hrobský, Janoušek, Martin Susko

HC Tábor B  –   HC Motor Č.B.   B   12 : 13

Branky:  Matěj Susko 5, Janů 2, Hemza 2, Králík, Janoušek, Trnka

Sestava: Formánek – Matěj Susko, Janoušek, Trnka, Králík, Hrobský, Janů, Hemza, Martin Susko

—————————————————————————–

2.2.2018 O pohár Pizzerie ROSA – Soběslav – turnaj – 2009 – 2×20 minihokej

OLH Spartak Soběslav  – HC Tábor  3 : 2, 1 : 3

Branky: Čaněk 2, Janoušek, Douda, Bouška

HC Slavia Praha – HC Tábor  6 : 1, 4 : 2

Branky: Čaněk 2, Trnka

HC Slavoj Český Krumlov – HC Tábor 4 : 4, 7 : 3

Branky: Čaněk 2, Janoušek 2, Bouška 2, Douda

———————————————————

27. 1. 2018 – přátelské utkáníPříbram – ročník 2009 (přípravka B, 3. třída)

HC Příbram A – HC Tábor A   7 : 7

Branky: Hořejší 2, Lukeš, Fabišík, Čaněk, Douda, Janů

Sestava: Malypetr, Lukeš, Fabišík, Hořejší, Zátopek, Čaněk, Severa, Douda, Janů, Švadlena

HC Příbram B – HC Tábor B   1 : 18

Branky: Bouška 7, Trnka 5, Králík 3, Krch, Hrobský, Dalihod

Sestava: Králík, Bouška, Krch, Hrobský, Trnka, Dalihod, Kačena

…………………………………………………………………………………………………………………….

 

20.1.2018 – miniturnaj – Tábor –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída)

SLH Jindřichův Hradec A  –  HC Tábor A   11 : 11
Branky:  Fabišík 4, Čaněk 2, Matěj Susko, Švadlena, Hořejší, Janů, Lukeš

HC Tábor A  –  HC Vimperk  A   5 : 2

Branky: Fabišík 2,Čaněk , Švadlena, Matěj Susko

Sestava : Malypetr  Matěj Susko, Kuchár, Hořejší, Fabišík, Lukeš, Bouška, Čaněk, Janů, Švadlena
SLH Jindřichův Hradec B –  HC Tábor B   3 : 7

Branky:  Douda 3, Hemza 2, Janoušek, Vondrák

HC Tábor B  –   HC Vimperk  B   13 : 2

Branky: Janoušek 4, Hemza 3, Douda 2, Martin Susko 2, Kačena, Hrobský

Sestava: Vošta – Králík,Hemza,Hrobský, Janoušek, Douda, Martin Susko, Vondrák, Trnka,Kačena, Dalihod,Krch


16.1.2018 – miniturnaj Strakonice –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída)

HC Strakonice  A  –  HC Tábor A   3 : 8

Branky:  Janů 2, Zátopek 2, Švadlena , Čaněk,Bouška, Kuchár

HC Tábor A  –  Slavoj Český Krumlov  A   10 : 10

Branky: Čaněk 2, Bouška2, Fabišík2, Severa 2, Zátopek, Hořejší

Sestava : Malypetr  Matěj Susko, Severa, Zátopek, Kuchár, Hořejší, Fabišík, Lukeš, Bouška, Čaněk, Janů, Švadlena

HC Strakonice B –  HC Tábor B   3 : 15

Branky:  Vošta 3, Fabišík 3, Vondrák 2, Matěj Susko 2, Martin Susko 2, Králík, Trnka, Hrobský

HC Tábor B  –   Slavoj Český Krumlov  B   9 : 4

Branky: Švadlena 4, Vondrák 2, Hemza, Hrobský, Martin Susko

Sestava: Formánek – Králík,Janů, Vošta, Hemza, Švadlena, Hrobský, Douda,  Martin Susko, Vondrák, Trnka, Matěj Susko,     Fabišík

—————————————————————————–

5. 1. 2018 – přátelák minihokejSoběslav- 2009

OLH Spartak Soběslav – HC Tábor  9 : 8

Branky: Matěj Susko 3, Švadlena 3, Zátopek, Hrobský

Sestava: Zátopek, Matěj Susko, Krch, Švadlena, Hrobský, Severa, Janů, Douda, Dalihod

—————————————————————————————-

 

30.1 – 2.2017 Turnaj městských sportovních zařízení Benešov, ročník 2009, minihokej 3 na 3, 2 x 15min, 2 skupiny po 4,
sestava: Malypetr – Mareš, Hořejší, Fabišík, Zátopek, Matěj Susko, Nguyen, Lukeš, Kuchár, Čaněk

Skupina:
HC Tábor – Slavia Praha 4 : 1
Nguyen 2, Kuchár 2,

HC Tábor – Dukla Jihlava 5 : 3
Nguyen 2, Kuchár, Hořejší, Fabišík

HC Tábor – Motor České Budějovice 6 : 5
Nguyen 3, Hořejší, Kuchár, Čaněk

ČF:
HC Tábor – Rytíři Kladno 14 : 4
Matěj Susko 3, Hořejší 3, Mareš 3, Čaněk 2, Kuchár, Lukeš, Zátopek,

SF:
HC Tábor – HC Lev Benešov 3 : 12
Matěj Susko, Fabišík, Mareš

O třetí místo:
HC Tábor – Dukla Jihlava 5 : 8
Matěj Susko, Mareš, Hořejší, Nguyen, Čaněk

Pořadí turnaje:
1. Buldoci Neratovice
2. HC Lev Benešov
3. Dukla Jihlava
4. HC Tábor
5. HC Letci Letňany
6. HC Motor Č.B.
7. Slavia Praha
8.HC Rytíři Kladno

———————————————————————————————-

9.12.2017 – přátelský 5 na 5 celý hřiště – Jindřichův Hradec –  ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída)

 SLH Jindřichův Hradec  –  HC Tábor   6 : 5

Branky:  Matěj Susko, Fabišík, Hořejší, Douda, Bouška

Sestava : Malypetr –  Kuchár, Králík, Hořejší, Fabišík, Douda, Zátopek, Lukeš, Susko Matěj, Švadlena, Severa, Susko Martin, Janoušek, Čaněk, Janů, Bouška

 

3.12.2017 miniturnaj – Tábor –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 

HC Lvi 2009  A  –  HC Tábor A   5 : 7

Branky:  Matěj Susko  3, Kuchár 2, Fabišík , Švadlena

HC Tábor A  –   HC Milevsko  A   6 : 6

Branky: Zátopek 2, Fabišík 2, Matěj Susko , Hořejší

Sestava : Malypetr –  Kuchár,  Matěj Susko, Severa, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Čaněk, Zátopek, Bouška, Hořejší

HC Lvi 2009  B –  HC Tábor B   5 : 19

Branky: Čaněk 8, Janů 3,  Janoušek 2, Trnka 2, Krch 2, Králík, Hemza

HC Tábor B  –   HC Milevsko  B   16 : 14

Branky: Janů 5, Hemza 3, Janoušek 3,  Douda 2, Švadlena 2, Trnka

Sestava: Vošta – Králík,Trnka, Janoušek, Douda, Hrobský, Švadlena, Janů, Dalihod, Krch, Hemza, Čaněk

————————————————————————————————–

18.11.2017 miniturnaj – Strakonice –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 

HC Strakonice  A  –  HC Tábor A   2 : 9

Branky:  Matěj Susko  3, Fabišík 3, Švadlena , Čaněk , Severa

HC Tábor A  –   HC Vimperk  A   2 : 7

Branky: Matěj Susko, Zátopek

Sestava : Malypetr –  Kuchár,  Matěj Susko, Severa, Fabišík, Lukeš, Janů, Švadlena, Čaněk, Zátopek

HC Strakonice B –  HC Tábor B   8 : 10

Branky:  Vošta 3, Janoušek 2, Trnka 2,  Vondrák, Bouška, Králík

HC Tábor B  –   HC Vimperk  B   12 : 1

Branky: Bouška 4, Janoušek 3, Douda 2, Vondrák 2, Martin Susko

Sestava: Formánek – Králík,Trnka, Janoušek, Douda, Vošta, Martin Susko, Vondrák, Hrobský, Bouška

 

4.11.2017 – miniturnaj – Veselí nad Lužnicí –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída)    

HC Loko Veselí nad Lužnicí A- Tábor A   11 : 5

Branky: Fabišík 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár

HC Tábor A  –   Spartak Soběslav  A   6 : 2

Branky: Kuchár 2, Fabišík, Bouška, Hořejší, Švadlena

Sestava : Malypetr – Hořejší, Kuchár, Susko Martin,Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk, Fabišík, Bouška

 Loko Veselí nad Lužnicí B –  HC Tábor B   16 : 7

Branky:  douda 3, Susko Matěj 2, Janů, Hemza

HC Tábor B  –   Spartak Soběslav  B   11 : 6

Branky: Susko Matěj 4, Janů 3, Severa 2, Vondrák, Trnka

Sestava: Vošta – Susko Matěj, Severa, Králík, Hrobský, Janoušek, Janů,Trnka, Vondrák, Dalihod, Douda, krch, Hemza

———————————————————————————————–

21.10.2017 – miniturnaj – Český Krumlov –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 

IHC Písek  A  –  HC Tábor A   7 : 11

Branky: Susko Matěj 3, Fabišík 3, Švadlena 2, Čaněk 2, Hořejší,

HC Tábor A  –   HC Slavoj Český Krumlov  A   5 : 10

Branky: Fabišík 2, Bouška, Hořejší, Čaněk

Sestava : Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Susko Matěj, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk, druhý zápas Bouška, Severa

IHC Písek –  HC Tábor B   3 : 15

Branky:  Vošta 3, Janoušek 3, Bouška 3, Trnka 3, Severa, Susko Martin, Vondrák

HC Tábor B  –   HC Slavoj Český Krumlov  B   14 : 4

Branky: Susko Matěj 3, Janoušek 3, Martin Susko 2, Zátopek 2, Douda 2, Vondrák, Hemza,

Sestava: Formánek – Králík, Severa, Hemza, Hrobský, Susko Martin,Trnka, Vondrák, Douda, Bouška, Janoušek, Vošta,

druhý zápas Susko Matěj, Zátopek

7.10.2017 – miniturnaj – Tábor –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 

Střelci SLH J. Hradec  A  –  HC Tábor A   14 : 8

Branky: Susko Matěj 2, Švadlena 2, Fabišík 2, Hořejší, Kuchár

HC Tábor A  –   HC Vajgar J. Hradec A   15 : 10

Branky: Fabišík 4, Čaněk 4, Švadlena 3, Susko Matěj 2, Kuchár, Zátopek

Sestava : Malypetr – Hořejší, Fabišík, Kuchár, Susko Matěj, Zátopek, Lukeš, Švadlena, Bouška, Janů, Čaněk

Střelci SLH J. Hradec B –  HC Tábor B   5 : 6

Branky:  Čaněk 3, Janoušek 2, Severa

HC Tábor B  –   HC Vajgar J. Hradec B   3 : 9

Banky: Janoušek 2, Severa,

Sestava: Formánek – králík, Severa, Janů, Hemza, Janoušek, Trnka, Vondrák, Dalihod, Douda, Krch, Hrobský, Vošta

——————————————————————————————————————————

1.10.2017 – miniturnaj – České Budějovice –   (mistrovský) – ročník 2009  ( přípravka B, 3. třída) 

HC Motor České Budějoivice A  –   HC Tábor A   13 : 4

Branky: Hořejší, Janů, Švadlena, Severa

HC Tábor A  –   Spartak Soběslav A   7 : 2

Branky: Švadlena 3, Kuchár 3, Janů

Sestava : Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Zátopek, Lukeš, Švadlena, Bouška, Severa, Susko Martin

HC Motor České Budějoivice B –  HC Tábor B   16 : 4

Branky: Vošta 2, Vondrák, Čaněk

HC Tábor B  –  Spartak Soběslav B   18 : 3

Banky: Janoušek 5, Čaněk 4, Vondrák 3, hemza 3, Trnka 2, Krch

Sestava: Formánek – Hemza, Trnka, Dalihod, Janoušek, Čaněk, Krch, Králík, Vošta, Vondrák

—————————————————————————————————————-

23. 9. 2017 – turnaj minihokej – Příbram ročník 2009 (Přípravka B, 3.třída)

Délka hrací doby turnaje byla 3 x 12 minut hrubého času. Počet mužstev 4 A a 4 B  

Sestava HC Tábor A: Malypetr – Hořejší, Kuchár, Janů, Zátopek,Lukeš, Susko Matěj, Bouška, Švadlena,

HC Tábor AHC Příbram A 11 : 1
Branky:  Bouška 3, Matěj Susko 2, Švadlena 2, Hořejší 2, Janů, Zátopek

HC Tábor A –  SK Černošice A 5 : 3
Branky: Zátopek 2, Hořejší, Janů, Lukeš

HC Tábor AHC Vimperk A 5 : 3
Branky: Bouška 2, Hořejší, Kuchár, Švadlena

Konečné pořadí turnaje A mužstev

1. HC Tábor A

2. SK Černošice A
3. HC Vimperk A

4. HC Příbram A

………………………………………………………………………………

Sestava HC Tábor B: Vošta – Hemza, Severa, Krch, Janoušek, Čaněk, Susko Martin, Králík, Dalihod, Trnka

HC Tábor BHC Příbram B 17 : 1
Branky:  Susko Martin 5, Severa 4, Čaněk 2, Janoušek 2, Trnka 2, Hemza, Krch

HC Tábor B –  SK Černošice B 13 : 2
Branky: Severa 5, Čaněk 3, Susko Martin 3, Trnka, Janoušek

HC Tábor BHC Vimperk B 18 : 0
Branky: Čaněk 6, Severa 3, Trnka 3, Susko Martin 3, Janoušek 2, Hemza

Konečné pořadí turnaje B mužstev

1. HC Tábor

2. SK Černošice B
3. HC Příbram B

4. Hc Vimperk

                                                                                                                                                                                                         

přípravné utkání ZS Tábor 17. 9. 2017 přípravka B (2009)

HC Tábor A Loko Veselí nad Lužnicí  A     11 : 8

střelci: Janů 3, Hořejší 3, Zátopek 2, Kuchár, Susko Matěj, Lukeš

sestava: Malypetr – Hořejší, Kuchár,  Janů, Zátopek, Susko Matěj, Lukeš,

………………………………………………………………………………………………

HC Tábor B Loko Veselí nad Lužnicí B      18 : 7

střelci: Švadlena 9, Čaněk 3, Severa 2, Bouška 2, Janoušek, Králík

sestava: Formánek – Hemza, Bouška, Krch, Janoušek, Čaněk, Švadlena, Králík, Dalihod, Severa, Douda

                                                                                                                                                                                            

přípravné utkání ZS Tábor 3. 9. 2017

HC Tábor A – HC Milevsko 2009 A     14 : 9

střelci: Fabišík 7, Janů 2, Hořejší, Kuchár, Zátopek, Švadlena, Susko Matěj, Lukeš

sestava: Malypetr – Hořejší, Fabišík, Kuchár, Zátopek, Susko Matěj, Lukeš, Janů, Bouška, Švadlena

………………………………………………………………………………………………

HC Tábor B HC Milevsko 2009 B      7 : 5

střelci: Trnka 4, Vošta 2, Hemza,

sestava: Formánek – Dalihod, Hemza, Severa, Janoušek, Králík, Vošta, Trnka, Vondrák, Susko Martin, Krch

                                                                                                                                                                                                         

přípravné utkání ZS Jindřichův Hradec 27. 8. 2017

SLH Jindřichův Hradec A  – HC Tábor A          17 : 14

střelci: Susko Matěj 3, Kuchár 2, Severa 2, Bouška 2, Fabišík 2, Janů, Švadlena, Zátopek

sestava: Malypetr – Kuchár, Janů, Severa, Zátopek, Susko Matěj, Lukeš, Bouška, Švadlena, Fabišík

…………………………………………………………………………………………..

SLH Jindřichův Hradec B  – HC Tábor B          23 : 3

střelci: Susko Martin, Janoušek, Trnka

sestava: Vošta – Králík, Janoušek, Douda, Trnka, Hrobský, Vondrák, Susko Martin, Krch, Čaněk


 

 


 

FacebookTwitterGoogle+Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *